Volejbalisti skončili v extralige na 7.mieste

Extraliga

Volejbalisti COP Trenčín vyhrali v sobotňajšom odvetnom zápase o 7. miesto nad VK Ekonóm SPU Nitra 3:2 a keďže v prvom zápase vyhrali v Nitre 3:0, obsadili konečné siedme miesto. Nitra skončila ôsma.

Extraliga mužov, o 7. miesto - odveta:
COP Trenčín - VK Ekonóm SPU Nitra 3:2 (-20, -21, 23, 13, 10) - prvý zápas 3:0, Trenčín skončil siedmy, Nitra ôsma
štatistika

111 minút, rozhodovali: Andrejčák, Fiľo, 100 divákov.
Trenčín: Ondrovič 17, Stratený 1, Firkaľ 9, Tarabus 7, J. Petráš 14, M. Petráš 20, libero T. Patúc (Jančura 2, Kozák 3, J. Mikula 0, Rak 2). Tréner: I. Hiadlovský.
Nitra: Valent 3, Mikušovič 8, Mečiar 8, Galandák 17, Ludha 12, Zapala 6, libero Turis (Kalužný 0, Petrík 0, Hláčik 0). Tréner: Ľ. Paška.

Ivan Hiadlovský, tréner Trenčína: "Vzhľadom na poznanie kvality nášho tímu a kvality dnešného súpera sa dá povedať, že sa dvojzápas rozhodol už v Nitre,
kde sme vyhrali 3:0. Do tohto zápasu sme nastúpili s tým, že sme si chceli navodiť situáciu, či sme schopní a dostatočne silní aj z negatívne sa vyvíjajúceho zápasu navodiť zvrat, čo sa podarilo. Takmer nám to však ušlo, pretože v treťom sete sme jasne viedli a nakoniec sme ho vyhrali až v koncovke. Som veľmi rád, že dostali šancu všetci chlapci a že dokázali otočiť priebeh z 0:2 na 3:2. V setoch, ktoré sme vyhrali, sme boli lepší v každej činnosti."

Ľubomír Paška, tréner Nitry: "Gratulujem domácim k víťazstvu. Zápas sme mali dobre rozbehnutý, viedli sme 2:0 na sety a mohli sme to dostať do zlatého
setu. Trenčín nás však potom zatlačil výborným servisom, s čím sme sa nevedeli vyrovnať a domáci zaslúžene vyhrali."